Moderní stomatologická praxe

V naší zubní ordinaci poskytujeme moderní stomatologickou péči, která reflektuje vývoj oboru v posledních letech.  Umíme se postarat o pacienty širokého spektra poškození chrupu všech věkových skupin včetně nejmenších dětí. 

Správné ošetření zubu je podmíněno používáním kvalitních materiálů a vybavení. Ve své dosavadní praxi jsme si osvojili práci s operačním mikroskopem, kterým naše pracoviště disponuje a využíváme jej při naprosté většině ošetření. 

 

Profesionální zubní péče

Správná péče o zuby a dásně je základem krásného úsměvu.

 

Co umíme a kde nás najdete?

Věnujeme se zachovné stomatologii – tzn. ošetření zubního kazu,  endodoncii – tzn. vyplnění kořenových kanálků při hlubokém poškození zubu kazem, estetické stomatologii – korekce a bělení chrupu, protetické stomatologii – tzn. náhrada defektů části či celých zubů, a v neposlední řadě preventivní stomatologii a péči o dětské pacienty od prvního zoubku. 

V případě rozsáhlejších chirurgických výkonů či nutnosti zavedení zubních implantátů spolupracujeme se zubním chirurgem.  

Samozřejmostí a současně podmínkou správného ošetření je používání intraorálního rentgenu, jímž je naše ambulance vybavena. Výhodná je též  dostupnost pořízení přehledného rtg snímku chrupu (tzv. OPG – orthopantomogram) v prostorách polikliniky.

Naši ordinaci najdete velmi snadno, nachází se ve 4. patře v prostorách Polikliniky Agel Olomouc naproti hlavnímu nádraží.

Do naší zubní ambulance se můžete objednat telefonicky.

 

×

Make an appointment and we’ll contact you.